KONST / Litografier / Färglitografi 12837104
nr 1283 7104
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 16/350, Stockholm. Motivet: 34x42 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:04:31
21/10 16:37:43
21 okt
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson